Nyitóoldal Pécsi Sport Nonprofit Zrt.

Három aranyat nyert a pécsi Sípos Tímea. Először vett részt a magyar szervátültetett csapat a British Transplant Games elnevezésű megmérettetésen, amelyen a PSN Zrt. Sportiskola sportolója, a 9 éves Sípos Tímea három aranyérmet nyert. Két pécsi játékosa is volt a győztes válogatottnak. A Mecseken versenyeznek az erdész tájfutók. A PMFC két körrel később rajtol. Harmadszor is Halász Ádám volt a leggyorsabb. Egymást segítve az Ironman céljáig. Karbantartást végez a PÉTÁV. Kenderesi Tamás, a PSN Zrt. Sp.

OVERVIEW

This web site psnzrt.hu presently has an average traffic ranking of five hundred and sixty thousand three hundred and twenty-seven (the smaller the more traffic). We have researched twenty pages inside the web site psnzrt.hu and found forty-one websites associating themselves with psnzrt.hu. There is one social networking platforms enjoyed by this website.

PSNZRT.HU RANKINGS

This web site psnzrt.hu is seeing a fluctuation amounts of traffic until the end of the year. Unusually, the domain had a ranking in the past twenty-four hours of five hundred and sixty thousand three hundred and twenty-seven.

Kávézó - G-Portál

NAV- Nemzeti Adó- és Vámhivatal. Szociális és Munkaügyi Minisztérium Gáz- és hőtámogatás. EMS EWS - EURÓPAI METEROLÓGIAI SZOLGÁLAT. Világkörül - Amit az utazáshoz tudni kell. Hu - A TÖMEGKÖZLEKEDÉS HIVATALOS MENETRENDJEI - EGY HELYEN! Kötelező biztosítás 2015 - Netrisk. Élet, erő, egészség oldalam. A gyógyulás angyalszárnyakon érkezik! A halak képzelete nem ismer határokat.

PMFC A PMFC hivatalos honlapja.

Érvényesíteni kell a hazai pálya előnyét. Miként azt már felvezettük korábban, az NB III Közép-csoport 23. A PMFC U17-es és U16-os csapata szombaton hazai pályán fogadja a DVTK gárdáját. Innentől minden meccs rangadó! Évtizedes lemaradást pótol az akadémia. Érvényesíteni kell a hazai pálya előnyét.

Főoldal Internetes élő közvetítés Szalaiusz.hu

Az archívumunk és az élő közvetítéseink megtekintéséhez a Google Chrome böngészőt használja! Szalon Baranya Megyei Kupadöntó-Díjátadó.

Tajfutásért-Pécs - Kezdőoldal

Zöldüljön a zöld sport! Képek az EFOL első két napjáról. évi Mecsek Kupa kiírása! Képek az EFOL első két napjáról. Azaz az ERDÉSZ Tájékozódási Futó Európa Bajnokság. Már hétfőtől érkeznek a csapatok az ORFÜ Önkormányzat melletti versenyközpontba. A regisztrációk után a szállások elfoglalása ill. a hivatalos terepbemutatók voltak a legfontosabb. Kedd este 6-kor volt a Mecsekerdő Zrt. központjában a csapatvezetők technikai értekezlete.

Országos Tájfutó Diákolimpia 2014 - első oldal

Kedves Ifjú Tájfutó Barátaink! A 2014. évi Diákolimpia rendezői nevében szeretném megköszönni mindannyiotoknak azt a nagy érdeklődést, melyet már a nevezések során tapasztalhattunk. Nagynak és örömtelinek tartottuk, hogy mind a 19 megye és Budapest is élt a versenykiírás lehetőségével, s így a területi versenyekről 488 főt neveztek. A legtöbb versenyzőt természetesen Budapest nevezte 77 fővel.

PEAC Kosárlabda Akadémia Pécs

Egy negyeden át volt esélye a saját fináléját már szombaton lejátszó PEAC Kosárlabda Akadémiának a Soproni Darazsak Kosárlabda Akadémia elleni junior döntőben. Az ezüstérem kiváló eredmény az első éves PEAC-os junior együttestől. AZ ARANYÉRT JÁTSZANAK A PÉCSI JUNIOROK. 41 PONTOS GYŐZELEM AZ UTOLSÓ CSOPORTMECCSEN.

WHAT DOES PSNZRT.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of psnzrt.hu Mobile Screenshot of psnzrt.hu Tablet Screenshot of psnzrt.hu

PSNZRT.HU HOST

Our web crawlers found that a lone page on psnzrt.hu took seven hundred and fifty milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider psnzrt.hu not secure.